Rozwiń swoją karierę w JURGALu, zdobądź kluczowe kompetencje oraz poznaj technologie niezbędne na rynku usług wysokospecjalistycznych. Dołącz do Zespołu JURGAL, by zdobyć umiejętności z zakresu obsługi przyrządów pomiarowych, maszyn używanych w procesie regeneracji silników spalinowych lub przy honowaniu przemysłowym. Poznaj wszystkie tajniki naszej pracy, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia o pracę. Jeżeli któreś ze stanowisk spełnia Twoje oczekiwania i odpowiada Twoim aspiracjom – prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

https://www.olx.pl/oferta/praca/mechanik-mikolow-CID4-IDmFBPq.html?bs=olx_pro_listing

Obecnie na stronie nie widnieją żadne opublikowane przez nas ogłoszenia o pracę, ale uważasz, że Twoja wiedza i umiejętności pomogą nam realizować usługi regeneracji silników lub honowania przemysłowego? Prześlij swoje CV na wskazany adres mailowy – kuchman@jurgal.com.pl, a my z chęcią skontaktujemy się zwrotnie. Jeśli obecnie nie poszukujemy pracowników na stanowisko zgodne z Twoim profilem, zapoznamy się z Twoim résumé i rozpatrzymy indywidualną ścieżkę zatrudnienia.

uścisk dłoni